Lakovací kabiny a boxy
>>

podlahové boxy

Podlahové boxy se suchým filtračním systémem

Podlahové lakovací boxy jsou určeny pro nástřik tekutých barev. Výrobky určené k nástřiku se pokládají na podlahu boxu na točnu. Dodávají se ve třech typech.

Typ PSP je určen pro občasný nástřik barev do 5 kg/den.

Typ PSZ je převážně určen pro vodou ředitelné barvy a barvy ředitelné těkavými ředidly do 5 kg/den.

Typ PSU je určen pro všechny druhy barev zejména pro barvy ředitelné těkavými ředidly při nástřiku nad 5 kg/den. Box je možno doplnit uhlíkovými filtračními koši i dodatečně.

Odsávací box je vyroben z pozinkovaného plechu a ocelových nosníků. V přední části je filtrační systém, který zaručuje 96% odlučivost suchých částic NH z odsátého vzduchu. Ventilátor, který je součástí odsávací stěny je umístěn přímo na odsávací stěně (dle potřeby i mimo stěnu). Tímto je zajištěno odsátí kontaminovaného vzduchu z dýchací zóny pracovníka a jsou tak zajištěny hygienické podmínky při nástřiku.

Základní vybavení boxu obsahuje odsávací stěnu s ventilátorem, předkomorou s osvětlením, vizuelní signalizací zanešení filtrů, podtlakovým regulátorem pro mezní situaci zanešení filtrů signalizující nutnou výměnu, násypku pro výměnu aktivního uhlí.

Jako další výbavu je možno zařízení doplnit o předkomoru o hloubce 500, 1000, 1500 mm s neonovým osvětlením, odsávaný podlahový filtrační systém, přívodní a odsávací potrubí, přívodní ohřívací jednotku a to s horkovodním nebo plynovým vytápěním přiváděného vzduchu.

Boxy jsou schváleny pro použití v České republice.

Firma zajištuje

-  zpracování projektu (umístění, odsávací a přívodní potrubí, návrh stavebních úprav)

-  podklady pro schvalovací řízení, prováděcí projekt


Podlahové boxy s vodním filtračním systémem
Stolové boxy se suchým filtračním systémem
Stolové boxy s vodním filtračním systémem


Adresa:
Softlak, s.r.o., Jaroslava Haška 851
584 01 Ledeč nad Sázavou
www.softlak.cz
e-mail: budilova@softlak.cz

mobil: +420 777 772 770
(c) Edited by N.E.S.P.I.
  administrace
TOPlist