Lakovací kabiny a boxy
>>

podlahové boxy

Podlahové boxy s vodním filtračním systémem

Podlahové lakovací boxy jsou určeny pro nástřik tekutých barev a to při vysoké spotřebě. Výrobky určené k nástřiku se pokládají na rošt, podlahu boxu nebo na točnu. Dodávají se ve dvou typech.

Typ PVU je určen pro nástřik barev zejména ředěných těkavými ředidly z možností osazení uhlíkovými filtračními koši pro zachycení plynných emisí i dodatečně. Jeho umístění je na podlaze bez potřebných stavebních úprav.

Typ PVUR je určen pro všechny druhy barev zejména pro barvy ředitelné těkavými ředidly. Box je možno doplnit uhlíkovými filtračními koši pro zachycení plynných emisí i dodatečně. V prostoru nástřiku je umístěn rošt v podlaze pod kterým je usazena vodní nádrž. Je nutno provést stavební úpravy pro uložení vany pod podlahu cca. 600 mm.

Odsávací box je vyroben z pozinkovaného plechu a ocelových nosníků. V přední části je filtrační systém s vodním systémem, který zaručuje 96% odlučivost suchých částic NH z odsátého vzduchu. Ventilátor, který je součástí odsávací stěny je umístěn přímo na odsávací stěně (dle potřeby i mimo stěnu). Tímto je zajištěno odsátí kontaminovaného vzduchu z dýchací zóny pracovníka a jsou tak zajištěny hygienické podmínky při nástřiku.

Základní vybavení boxu obsahuje odsávací stěnu s ventilátorem, dvěma čerpadly, předkomorou s osvětlením, vizuelní signalizací zanešení filtrů, podtlakovým regulátorem pro mezní situaci zanešení filtrů signalizující nutnou výměnu, násypku pro výměnu aktivního uhlí.

Jako další výbavu je možno zařízení doplnit o přívodní a odsávací potrubí, přívodní ohřívací jednotku a to s horkovodním nebo plynovým vytápěním přiváděného vzduchu.

Jako zvláštní doplňky
- pohyblivé bočnice předkomory
- umístění ventilátoru mimo odsávací box
- automatickou regulaci přiváděného vzduchu

Boxy jsou schváleny pro použití v České republice.

Firma zajištuje

- zpracování projektu (umístění, odsávací a přívodní potrubí, návrh stavebních úprav)

- podklady pro schvalovací řízení, prováděcí projekt

 

Podlahové boxy se suchým filtračním systémem
Stolové boxy se suchým filtračním systémem
Stolové boxy s vodním filtračním systémem


Adresa:
Softlak, s.r.o., Jaroslava Haška 851
584 01 Ledeč nad Sázavou
www.softlak.cz
e-mail: budilova@softlak.cz

mobil: +420 777 772 770
(c) Edited by N.E.S.P.I.
  administrace
TOPlist