Lakovací kabiny a boxy
>>

stolové boxy

Stolové boxy s vodním filtračním systémem

Stolové lakovací boxy jsou určeny pro nástřik tekutých barev. Jedná se o malé výrobky určené k nástřiku se pokládají na stůl boxu nebo na točnu. Dodávají se ve dvou typech.

Typ SVZ je určen pro nástřik barev vodou ředitelných a ředitelných těkavými složkami do 5 kg/den. Je určen i pro záchyt tmelů při broušení. Není vybeven fitry pro zachycení plynných směsí.

Typ SVU je určen pro všechny druhy barev zejména pro barvy ředitelné těkavými ředidly při nástřiku nad 5 kg/den. Box je možno doplnit uhlíkovými filtračními koši pro záchyt plynných emisí i dodatečně.

Odsávací box je vyroben z pozinkovaného plechu a ocelových nosníků. V přední části je filtrační systém s vodním systémem, který zaručuje 96% odlučivost suchých částic NH z odsátého vzduchu. Ventilátor, který je součástí odsávací stěny je umístěn přímo na odsávací stěně (dle potřeby i mimo stěnu). Tímto je zajištěno odsátí kontaminovaného vzduchu z dýchací zóny pracovníka a jsou tak zajištěny hygienické podmínky při nástřiku.

Základní vybavení boxu obsahuje odsávací stěnu s ventilátorem, dvěma čerpadly, předkomorou s osvětlením, vizuelní signalizací zanešení filtrů, podtlakovým regulátorem pro mezní situaci zanešení filtrů signalizující nutnou výměnu, násypku pro výměnu aktivního uhlí.

Jako další výbavu je možno zařízení doplnit o přívodní a odsávací potrubí, přívodní ohřívací jednotku a to s horkovodním nebo plynovým vytápěním přiváděného vzduchu.

Jako zvláštní doplňky
- umístění ventilátoru mimo odsávací box
- automatickou regulaci přiváděného vzduchu

Boxy jsou schváleny pro použití v České republice.

Firma zajištuje

- zpracování projektu (umístění, odsávací a přívodní potrubí, návrh stavebních úprav)

- podklady pro schvalovací řízení, prováděcí projekt


 

Podlahové boxy se suchým filtračním systémem
Podlahové boxy s vodním filtračním systémem
Stolové boxy se suchým filtračním systémem


Adresa:
Softlak, s.r.o., Jaroslava Haška 851
584 01 Ledeč nad Sázavou
www.softlak.cz
e-mail: budilova@softlak.cz

mobil: +420 777 772 770
(c) Edited by N.E.S.P.I.
  administrace
TOPlist